• Свеж
Пен + опрема за банер - секој се продава одделно

Пен + опрема за банер - секој се продава одделно

DEN 127.20

Од стока
Во магацинот

Украсете ја вашата училница со транспаренти за пенкало + опрема. Овие транспаренти се совршен начин да додадете боја и личност во вашата училница. Одликувајќи се со шарени креони со центар за креда, почувствувани букви или знамиња за суво бришење, овие транспаренти можат да се користат за да го напишат вашето име или добредојде, или да ја научат азбуката . Банерите мерат 72 инчи долги. Секој транспарент се продава одделно. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција на Gear Pen + за повеќе канцелариски најважни работи и решенија за организација, вклучително и врзивни клипови, папки за економија, пенкала за топка, влошки за списоци и многу повеќе. Додадете малку боја и забава во вашата класа со транспарент за креда Pen + Gear. Додадете личност и боја на вашата класа. Се одликува со разнобојни креони со центар за креда, почувствувана азбука или знамиња за суво бришење. Одлично за пишување на вашето име или добредојде на вашите студенти. Пар со други најважни работи за училиште Пен + опрема.

Детални спецификации

Додатоци на производи