• Свеж
Gournee Collection Womens Naivee Tru Comfort Fonam Open Square Toe Pete Stemals Sundals

Gournee Collection Womens Naivee Tru Comfort Fonam Open Square Toe Pete Stemals Sundals

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Суптилните детали ја дефинираат колекцијата на наивот од ournournee. Оваа патентна веганска кожна пета има двоен дизајн на лента за современ изглед. Полу-блок потпетица водопади спарена со удобна пена од 5 мм TRU ™ insoles удобно го воздигнува изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 5 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи