• Свеж
Резервирана обувка за мажи Престон Патика

Резервирана обувка за мажи Престон Патика

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Чекор над вашата просечна патика, Престон носи мазно како велур со путер, здружено со странична тока на трендот и дебели стапала за чизми како чувство и функционалност. Меша, висина на пета : 1 ', висина на вратилото : 4', обем на вратило : 8 'резервирани обувки за мажи Престон.

Детални спецификации

Додатоци на производи