• Свеж
Мармонт Хил Калифорниски дланки 2 Од Артур Пина Сликарство печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Калифорниски дланки 2 Од Артур Пина Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

ПРИДОБИВЕН ПРИРАЧНИК ЗА КАНВИ ЗА КАНВИ ОД МАРМОНТ ХИЛ КОЛЕКТИВЕРТИК ОД АРТУР ПИНАПРОФСЕСИРАНА РАБОТНА РАБОТНА МАРМОНТ ХИЛ „Калифорнија Палмс 2“ од Артур Пина Сликарство на печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Артур Пина. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи