• Свеж
Без граници на поларни панталони за џогер на јуниори

Без граници на поларни панталони за џогер на јуниори

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност и стил на неверојатно меки и пријатни џогери на граници. Идеално за виси со вашиот состав или трчање низ градот. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Tapered Leg. Rise and Inseam : High Rise; 28" Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Детали за суров цвест на половината и манжетните. Поларни панталони од поларно руно од џогирање од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи