• Свеж
Алило R1+ тресете и кажете напредно образование за бебиња за бебиња, паметни зајаче, карактеристики за учење, азбука, музичка нота, расадник за спиење, повторување, и?

Алило R1+ тресете и кажете напредно образование за бебиња за бебиња, паметни зајаче, карактеристики за учење,

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Алило R1+ тресете и раскажете напредно образование за бебиња за бебиња паметни зајаче w/ 7 карактеристики број на учење, азбука, музичка нота, расадник за спиење, повторување, интерактивна игра и осветлување на ушите - жолти [тресете и научете] - обезбедува ран развој на образованието за да го води бебето да прочитате и да научите за основите како што се броење на броеви, обука на азбуки или музичка нота Do-Re-Mi во секвенца напред и назад со едноставно тресење на штракаат . [Звуци и музика]-Детскиот мозок ги апсорбира познавањата како сунѓер . Постојат вградени 40 различни стимулативни звуци на штракаат кои имитираат животни, предмети и различни сценарија за да се обезбеди бебе многу опции во развојот на брендот. 5 Дополнителни смирувачки расадници рими / приспивни песни за да им се обезбеди на децата радосен добар ноќен сон со мир на умот или дури и да пеат заедно со музиката . [Образовно] - Учењето не застанува тука, тресењето и кажете му на учењето зајаче штрака Бебе за бои преку осветлување на ушите како што ја чита бојата кога се менува по штракаат . [Игра на] - 10 секунди се тресе за да се види кој добива најмногу брои. Повторете го гласот снимен во 4 различни ефекти на менувачот на глас : зголемување на тон / робот / пад на тон / ехо за подобрување на забавното време и квалитетно време на деца за играње . [Сертифициран за безбедност на производи за деца] - Дете за фаќање на големината на големината со издржлива ABS пластика отпорна на шок ABS Силиконски уши безбедни за каросерија и џвакање 100% изработени од CPC овластени (сертифициран производ за деца производи) CPSIA (Закон за подобрување на безбедноста на производите на потрошувачи) Сертифициран со БПА бесплатни бесплатни материјали за слободни олово.

Детални спецификации

Додатоци на производи