• Свеж
Момци за кратки ракави за момчиња за чудо нација, големини 4-18

Момци за кратки ракави за момчиња за чудо нација, големини 4-18

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дизајнот со краток ракав ја истакнува оваа кошула со копче од Wonder Nation. За убав, симпатичен изглед, спарете ја оваа кошула со неговите омилени каки панталони за полиран допир во специјални прилики. Или едноставно оставете го отпадоци за обичен и опуштен стил, така што секој може да ја види својата графичка мета чудо додека носи шорцеви. Исклучиво на. Материјал : Сина залив/деликатна билка од слонова коска/роза : 86% рајон/14% постелнина; Црн Икат/Тропски/Сончоглед : 76% Рејон/24% Постелнина; Светло сино/платина сребро : 100% памучна колиба. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : 2 џебови на градите. Карактеристики : ткаено тело. Вршената кошула на момчињата со кратки ракави од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи