• Свеж
Ват машина за магла со далечински управувач

Ват машина за магла со далечински управувач

DEN 1759.84

Од стока
Во магацинот

Капацитет на резервоарот : 0,3 LWARM-UP ВРЕМЕ : 5 MINUTESTUPPUT : 3.000 CUFM/MINFLUID КОНСЕКЦИЈА : 5 ml/Минвиран далечински должина : 12 FTLED индикатор на далечинскиот управувач кога течноста се загрева до соодветна потрошувачка на температура на моќност : 400 бујно за употреба, лесна машина за магла Машина за магла. Дебели рафали со магла базирана на вода за да се подобрат сите светлосни приказни за држачи за монтирање, овозможуваат монтирање на wallидот / таванот110 V / 220 VITEM Димензии : 9,60 "x 6,50 " x 5.30 "Тежина на темата : 4,70 bs Капацитет на резервоарот : 0,3 L Време на затоплување : 5 минути излез : 3.000 CUFM/MIN Конзумитација на течности : 5 ml/min жичен далечински должина : 12 ft LED индикатор на далечинскиот управувач кога течноста се загрева до соодветна потрошувачка на температура на енергија : 400 W лесен за употреба, лесна машина за магла произведува густи пупки на Вода заснована на магла за подобрување на сите светлосни приказни за интегрирани држачи за монтирање овозможуваат монтирање на wallидот / таванот 110 V / 220 V Димензии на артикалот : 9,60 "x 6,50" x 5.30 "Тежина на артикалот : 4,70 bs.

Детални спецификации

Додатоци на производи