• Свеж
Примарно злато Карат жолто злато и бело злато акцент детелина на срцев шкаф со кабелски ланец на јаже

Примарно злато Карат жолто злато и бело злато акцент детелина на срцев шкаф со кабелски ланец на јаже

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Изработено од 14 карат жолто злато со бело злато акцент Овој ѓердан на шкафот на срцето на Детелина ќе направи совршен накит за среќа за себе или за вашите најблиски. Сјај со луксузна полиран финиш, оваа шкафче има две фотографии од вашите драги и доаѓа со 18-инчен пролетен прстен затворач обезбеден ланец на кабелски јаже. Дефинирајте го вашиот изглед со овој шармантен ѓердан од шкаф. : Бела родиумматеријал : розов ткаенина In Laylock со димензии на кауција : 16мм x 10mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5mmhold 2 Photosopensyour ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Земја на потекло : Соединетите држави 14 Карат жолто злато, полиран, родиум позлатен, лесен, 18-инчен ланец.

Детални спецификации

Додатоци на производи