• Свеж
Ournoupурна колекција женски мори со отворен плоштад пети -пети сандали

Ournoupурна колекција женски мори со отворен плоштад пети -пети сандали

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Лизгајте со радост изглед со колекцијата Moree By Journee. Оваа лесна пета има мулти-лента дизајн на вампир изречена со веганска кожа. Блок -потпетица со детали од ратан и постепено стапало го комплетира овој шик изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Детални спецификации

Додатоци на производи