• Свеж
Нож за преживување на МТ

Нож за преживување на МТ

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Севкупно : 9 "; Блејд : 4.375 " L Bohler N-695 не'рѓосувачки L Стандарден раб l црна завршница; Рачка : Бела Л Микарта; Други информации : Thumb Ridge l Lanyard Doad l Extended Tang. Сечилото на точката на капка со дупка за лабање. А-304 челични засилувачи. Црна кожа обвивка за ремен со затворање на предвремени и ленти за кабел. Boxed.clicke овде за да го видите видеото за преживување на видео MT5.

Детални спецификации

Додатоци на производи