• Свеж
Чудата на чудата Чудавинк Про 5619-ман-ман

Чудата на чудата Чудавинк Про 5619-ман-ман

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите. Со полиестер, рајон и ткаенина Спандекс може да очекувате цел ден удобност. Оваа неверојатна пантолона има повеќе џебови за комунални услуги со еластична лента за половината и јамки за појас за одлично вклопување. Современото вклопување е пресечено поблизу до вашата форма за ласкав и контурен изглед без да жртвува удобност. Јамка на значка на дното на левиот преден јамка на предниот појас | единечни носители на џеб од карго лева страна и двојно џеб десно | десен заден џеб со затворање на кука и јамка | Предно затворање на копчето со најлонски патент | 78% полиестер / 20% рајон / 2% спандекс | Редовен 31 инч, краток 28 ½ инч, висока јамка од 34 инчи на значки на значки на дното на јамката на левиот преден појас. Единечни носители на џеб од карго лева страна и двојно џеб десно. Десен заден џеб со затворање на кука и јамка. Предно затворање на копчето со најлонски патент лета. 1 ½ инч еластична лента за половината со функционални најдобри јамки и влечење. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 34 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи