• Свеж
1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Halo Halo Ringing Ring

1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Halo Halo Ringing Ring

DEN 9599.84

Од стока
Во магацинот

Изработен во злато 10к, овој прекрасно стилизиран прстен има 1/10 КТ. Каменот со дијамантски центар завиткан во ореол рамка од дијаманти. Рамка од секоја страна е огледувана од брадестиот дел. Овој ангажман прстен ќе заслепува и ќе го воодушеви оној што го сакате. Империјал 1/10 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Halo Ringing Ring.

Детални спецификации

Додатоци на производи