• Свеж
Brinley Co. женски удобно пена од бадем пети стан

Brinley Co. женски удобно пена од бадем пети стан

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Овој полиран изглед го карактеризира нашиот потпис 4мм удобна пена ™ подножјето за долготрајна поддршка. Linette е веганска кожа стапка од Brinley Co. детално опишано со блок пета од 1/2 инчи. Тркалезни перфорации и близнаци на страните го завршуваат дизајнот. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи