• Свеж
Womanената Пионер 10. Гал од не'рѓосувачки челик овален кујнски ѓубре конзерва, цветно наследство

Womanената Пионер 10. Гал од не'рѓосувачки челик овален кујнски ѓубре конзерва, цветно наследство

DEN 1155.04

Од стока
Во магацинот

Канализирајте го вашиот внатрешен дизајнер и чувајте го вашиот дом чист со пионерската жена од не'рѓосувачки челик овален чекор ѓубре со цветниот принт на наследството со сина капак. Овој елегантен четкан од не'рѓосувачки челик може убаво да се меша во вашата кујна, бања, просторија за комунални услуги или домашна канцеларија. Без разлика каде ќе ја лоцирате оваа привлечна тркалезна ѓубре, помага во одржување на уреден дом. Конструиран од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, овој траен ѓубре може да има удобен педал за стапало за работа без раце. Оваа корпа за отпадоци има капа на мек близок за тивко работење. Пионерските жени од не'рѓосувачки челик се отпорни на отпечатоци од прсти, така што тие остануваат чисти и без замаглување. Поставете го овој ѓубре со 13-галон или поголеми торби за да го испразниме брзо и лесно. 10,5 галон за отпадоци во стилски дизајн . отпорен на отпечатоци, отпорен на отпечатоци, завршен отпорен на измама . Совршен за кујна, бања или канцеларија . тивок, мек-близок капак . висококвалитетен дизајн од не'рѓосувачки челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи