• Свеж
Машка пристаниште II платно, обична патика за чипка

Машка пристаниште II платно, обична патика за чипка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Пополнете го вашиот изглед со патики на платно од платно на платно II. Тие се карактеризираат со кастрење на кожен кабел и лого на плови на страната. Разновидниот дизајн ќе оди со која било облека. Плови за платно на едриличари II Плаќа.

Детални спецификации

Додатоци на производи