• Свеж
Селска фустан од пионерска жена, женски

Селска фустан од пионерска жена, женски

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Без оглед на сезоната, сите ние секогаш бараме фустани за да нè привлечат во текот на денот во стил и елеганција. Овој убав селски фустан од пионерската жена му дава на седумдесеттите години со својот безгрижен дух и лесно вклопување - ќе ја сакате неговата способност да го издигнете вашиот изглед од не -до, во наносекунда! Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено; хитови на колено. Деколте : Сплит деколте. Затворање : Стил на пуловер> Ли>. Селанец фустан од пионерската жена. Новата линија за облека на Пионер ја зема саканата флорали на потпис на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Детални спецификации

Додатоци на производи