• Свеж
Actistенски активни џебни хеланки на Scorpio Solen

Actistенски активни џебни хеланки на Scorpio Solen

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Останете во форма и во стил со хеланките на Серена на Шкорпија Сола сега во низа трендовски отпечатоци со удобни странични џебови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Rise : 11 ”; приближно. ИНСЕАМ : 28 ”. Опремени. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. 88% полиестер/ 12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни џебни хеланки со високи половини за жени од Шкорпија Сол.

Детални спецификации

Додатоци на производи