• Свеж
Thrill Women's Core Active Active Bootcut јога

Thrill Women's Core Active Active Bootcut јога

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овие слатки и удобни возбудливи женски основни активни панталони за подигање не се само за јога! Тие, исто така, добро се спаруваат со маици, џемпери и врвови со долги ракави за обичен ансамбл што е одлично за работи со работи, обични привлекувачи со пријатели и само се релаксираат низ куќата. Направени од мека и затегната мешавина од памук, овие јога панталони имаат нога за подигање што создава шик силуета и ве одржува слободно да се движите. Покриената еластична лента за половината што обезбедува вклопување и мазно чувство околу вашиот мидриф. Овие разноврсни панталони се достапни во разновидни бои и се суштински додаток на вашите активни и обични гардероби. Thrill aceptive active active подигање јога панталони : 95% памук, 5% спандекс. Јога панталони. Нога за подигање. Широк покриен еластичен лента за половината. Достапно во разновидни бои. Машинско миење одделно, топла вода, суво суво ниско, само не-хлорно белило ако сакате, суво ниско топлина, топло железо (никогаш топло) доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи