• Свеж
Искрено ореви кашули се печени нерешени, торба со lb

Искрено ореви кашули се печени нерешени, торба со lb

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Вашите пупки за вкус треба да развијат голема здроби? Ништо не останува на шанса! Искрено оревите поминаа над и подалеку за да се осигурат дека овие цели кашули ги оставаат електрифицирани пупки за вкус! Ние им даваме вистинска количина на печење за да го изнесеме тој убав вкусен вкус, а потоа вешто да ги спакуваме за да обезбедат свежина што ќе ве остави зачудени. Можете да сметате на оваа закуска за да го направите вашиот ден. Bye-Bey Doc! Овие кашули се преполни со тон хранливи материи што можат да го натераат вашиот лекар да го изгуби тој одмор дома. Тие се полни со магнезиум што е брилијантно за вашите коски, здрави масти што вашето срце апсолутно ги ужива и моќните антиоксиданти за да го остават вашето тело да работи како сон. Ние се погриживме да не додадеме сол, создавајќи закуска што е лудо здрава! Искрено ореви печени и нерешени цели кашули? Придобивките вклучуваат : - сите природни без ГМО. - Полн со здрави хранливи материи. - Скруптен вкус. - 100% сертифициран кошер. - неспоредлива свежина. Кликнете 'Додај во количка? Сега за здрава закуска што не ја обезмастува на скромен! Искрено оревите кашули се печени нерешени, торба од 2 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи