• Свеж
Покај на експресниот патика на машката експрес во Оксфорд

Покај на експресниот патика на машката експрес во Оксфорд

DEN 448.00

Од стока
Во магацинот

Доставување на стилизирање на наследството Лугц, направете го вашиот изглед веднаш класик со машка експресна патика. Совршен спој на класичен и кул, оваа ретро-инспирирана атлетска патика има обичен горен дел со перфорирани детали, куки за брзина и класичен хардвер Lugz. Подготвена влошка. TPR Outsole. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик.

Детални спецификации

Додатоци на производи