• Свеж
Едноставно Дејзи 2 '3' Темно кобалт сино јајце лов Велигден Ченил затворен килим на отворено

Едноставно Дејзи 2 '3' Темно кобалт сино јајце лов Велигден Ченил затворен килим на отворено

DEN 1103.04

Од стока
Во магацинот

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' Темно кобалт сино јајце лов на затворен/килим на отворено од нашата забавна колекција Junky. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи