• Свеж
Главни вештачки рози, Hydrangea & Gerbera Мешан цветен букет, мулти, црвена, бела и сина боја, 16 “

Главни вештачки рози, Hydrangea & Gerbera Мешан цветен букет, мулти, црвена, бела и сина боја, 16 “

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Главни црвени, бели, сини 16 "Мешан цветен букет. Оваа мешана цветна букет карактеристика со црвени мешани рози, бела маргаритка и сина хидранга, која е комплетирана со бебешки здив и зелени лисја. Овој цветен wallиден букет е дизајниран за секој ниша wallид и мавзолеј Вметнете, натуралистички изглед, нема да треба да продолжите да ги заменувате вулгарните цвеќиња, но да ја чувате свежината и ќе го разубави местото за одмор на вашата сакана личност. Совршено за спомен -обележја на гробиштата во внатрешноста и на отворено, празници или какви било специјални прилики. Главни вештачки рози, хидранга и Гербера измешан цветен букет, мулти, црвен, бел и сина боја, 16 "Овој топло цветниот букет ја носи вибрацијата на пролетта до гробното место. Нема неуредна резба од пена, совршена за украсување во затворен и отворен простор. Може да биде свиткан, не влијае на изгледот на производот. Нежно избришете со влажна памучна крпа. Функција : Мерки 16 во. Тежина 48-50 грам. 52% полиестер, 35% ЈП, 10% железна жица, 3% ЕПС. Лесна грижа со чистење на самото место.

Детални спецификации

Додатоци на производи