• Свеж
Јужен брег Бебл, скандинавски детски вреќа за грав, светло сиво

Јужен брег Бебл, скандинавски детски вреќа за грав, светло сиво

DEN 1951.84

Од стока
Во магацинот

Омиленото место на вашите деца на столче може да биде предизвик за мали деца! И поминувањето на денот на креветот не е идеално! Зошто да не ја додадете оваа прекрасна торба со грав направена целосно во Канада во еден агол од собата на вашето дете? Направено од полиестер и полистирен мониста, и опремена со кожна рачка за лесно ракување, е исто толку удобно колку што е издржлив. На долг рок, ќе одржи убава форма и покрај континуираната употреба. Ние гарантираме дека тоа брзо ќе стане негов или нејзиниот омилен агол! Града за грав да се опушти во спалната соба, оваа вреќа со грав во скандинавски изглед ќе го осветли секое време на читање родител-дете. Зачудувајќи се на ова седиште, вашата мала loveубов може да ве слуша да раскажувате приказни, да се опуштите или да се вклучите во најразлични стимулативни активности. И сите додека уживаат во добра поддршка за грбот! Една од многуте можни паметни конфигурации е сигурно да одговара на вашето дете. За замена на делови и помош за време на склопувањето, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (САД) (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете образец за барање за дел https : ///страници/контакт-нас-ен. South Shore Bebble, скандинавско детско столче за грав, светло сиво квалитетно материјали : 100% полиестерско покритие и 100% полнење со монистра од полистирен, ја прават оваа торба со грав силна, издржлива и отпорна на вода, совршена за години на употреба од страна на вашите малечки . A A A. Мултифункционална торба со грав : Поканете го вашето дете да се опушти во оваа торба за паметни грав. Седејќи, па дури и да легне, тој или таа може да се забавуваат во својата соба во најголемите утешувања . Скандинавски стил : Додадете скандинавски допир во спалната соба на вашето дете со оваа торба со меки грав. Неговиот елегантен изглед ќе одговара на секој декор и ќе ја направи вашата мала мила среќна . Посилна безбедност : Не грижи се! Патентот на торбата со грав ќе пристигне скршен, но тоа е нормално. Оваа заштитна мерка ја обезбедува безбедноста на вашите деца со тоа што ќе ги спречи да ја отворат капакот и пристапот до топчињата од полистирен . направени во Канада . Додатоци не се вклучени . 5-годишна ограничена гаранција. Некакви прашања? Контактирајте го Јужен брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или. Не е потребно склопување . Оваа ставка се испорачува во 1 кутија . Димензии на кутијата : 28 "(л) x 20" (w) x 20 "(ж) 10 л. Сите наши производи ги исполнуваат или ги надминуваат безбедносните стандарди на Северна Америка и нашето пакување се тестираат и сертифицираат за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката . место чисто со влажна крпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи