• Свеж
Специјалитети за ловци Брз штрајк напаѓач 06943

Специјалитети за ловци Брз штрајк напаѓач 06943

DEN 959.84

Од стока
Во магацинот

Брз штрајк Peg Pack • 3-пакет вклучува : вкрстена планинска камо моќност Stik & Master Mahogany Rod W/Carbon Tip Брз штрајк Peg Pack-Hunters Speciations HS Strut Storm Strikers Peg Peg се состои од вкрстено, Power Stik, И, мајсторите напаѓачи кои се дизајнирани да бидат крајно продолжение на вашиот систем за опрема за мисирка, реални звуци на мисирка - овие внимателно избрани и изработени штрајкувачи произведуваат повисоки повици, овозможувајќи им на ловците да ги „удрат“ далечните губари, додека сè уште ги произведуваат тие меки, суптилни тонови потребни За „блиски“ ситуации, штрајкувачите-вкрстената се одликува со шипка од розово дрво и има вкрстени намалувања во bellвончето за да ја смени резонанцијата и да произведува различни тонови, моќта Стик е направена од IPE тврдо дрво, а господарот има прачка од махагони со А. Јаглерод врв, дополнителни придобивки - Х.С. Струт Брзи штрајк Peg Peg ви дава три напаѓачи опции кои ќе ви помогнат да звучите како повеќе мисирки и да ви помогне да го пронајдете тој совршен звук на кој мисирките ќе одговорат на тој ден, Хантер мора да има - кога е време да се упатиме кон мисирките од мисирки Имате специјалитети за ловци HS Strut Quick Strike Peg Peg Пак со вас овој штрајкувачи на HS Strut се исто така идеален подарок за сите ловци на мисирка во вашиот живот!, Три пакувања Брзи штрајкувачки напаѓачи, вклучуваат напаѓач на Cross Cut Mountain Camo, напаѓач на Power Stick исто така Вклучено, целата употреба на времето.

Детални спецификации

Додатоци на производи