• Свеж
12CT ShatterProof Сјајна светлина магента розова Божиќна топка украси 4 “

12CT ShatterProof Сјајна светлина магента розова Божиќна топка украси 4 “

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

12-парчиња сет Боја : Лесна магента розова завршница : Сјајна Овој специјален клупски пакет ќе ви овозможи брзо да ја изградите вашата колекција и да ги украсувате со повеќе можности што ги расипуваат украсите, комбинирајте ја убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластични топки се опремени со сребро Орнаментни капачиња пакет за појавување на сребрени жици на жицата се вклучени за изборна употреба (куки за украси што не се вклучени) Димензии : 4 "(100мм) Материјал (и) со дијаметар : Пластичен сет од 12 парчиња, боја : светло магента розова, финиш : сјајна.

Детални спецификации

Додатоци на производи