• Свеж
Првично твое злато над среброто на сребро 0 број шарм

Првично твое злато над среброто на сребро 0 број шарм

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Издвоите се со нашите првично твои привлечност. Овие уникатни злато над сребрените привлечности можат да се носат сами како изјава или во група за да создадат своја порака. Првично, вашето злато над сребрен број на сребрен број Шарм : Злато над стерлинг Силверберберм, привлечни броеви од 0 до 9size варира со мерки за шарм 1 шарм од 12 мм x 4mm шарми за броеви 2-9 мерка 11мм x 10mm срцето симбол мери 11мм х 11мм и 0 мерки за шарм 11мм x 12mmadditional привлечност со броеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи