• Свеж
Без граници за кратки ракави за кратки ракави за маж

Без граници за кратки ракави за кратки ракави за маж

DEN 324.00

Од стока
Во магацинот

Одморалиштето е тука од без граници со лесна кошула со копчиња со сите отпечатоци инспирирани од тропски. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи предна плоча со големина M. Јака од изрез. Кратки ракави; странични парчиња. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Кошула за кратки ракави за мажи од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи