• Свеж
Sofia Jeansенски Plusенски плус големина Мелиса Curvy Високиот супер пламен повлечен фармерки

Sofia Jeansенски Plusенски плус големина Мелиса Curvy Високиот супер пламен повлечен фармерки

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Не само разгорување - суберен пламен! Овие фармерки со возврат од фармерките на Софија имаат тенок вклопување и исцрпено полите за гроздобер чувство. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Ниту еден соло син Акампанадос, ¡Синот Суперкампанадос! Estos Jeans de Sofia фармерки Que evocan épocas presentiores presentan un corte entallado y un ruedo acampanado para un un un estilo гроздобер. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук; 28% полиестер; 12% вискоза; 1% спандекс/59% алгодон; 28% полиестер, 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 18 W. Вклопување : тенок вклопување низ половината и бутовите; Супер Флејл Хем/Енталадо де ла Синтура А Лос Муслос; Рудо Суперкампанадо. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 32,5 ”inseam/tiro alto; 32,5 ”де Ларго де претприемач. Затворање : стил на влечење; само-вклучена еластична половината за дополнителна удобност/Estilo fácil de Poner; Cintura Elástica Recubierta para градоначалник Комодидад. Ocketsебови : 2 џебови на грбот имаат најважни работи; Каленскиот стил нема џебови/2 Bolsillos posteriores para lo Esencial. Карактеристики : Frayed Hem/Ruedo Raído. Зошто ќе го сакате : Не е полесно со фармерки за влечење со апел Бохо. Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи