• Свеж
Oyојспун женски плетен јака од јака и шорцеви од пижами, 2 парчиња, големини S до 3x

Oyојспун женски плетен јака од јака и шорцеви од пижами, 2 парчиња, големини S до 3x

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Кажете здраво на шик соништата (и добра ноќ да се жртвува стил) со оваа мека плетена пижама поставена од oyојспун со лесно опуштено вклопување и забавно цевки за контраст. Врвот на копчето надолу се карактеризира со класичен стил на мажи со јака од изрез, спарен со шорцеви за влечење, завршени со џебови од страничен шеф, за да можете да ги задржите тие мали потреби при рака. Достапно во најразлични отпечатоци и бои за да ја надополни вашата личност! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'8 "и носи големина S. горните карактеристики : опуштено вклопување; јака од јака; предно копче надолу; кратки ракави; 1 џеб на градите. 2 џебови од предни лизгања. Карактеристики : мека плетена ткаенина; цевководи за контраст. Women'sенски плетен јака од јака и шорцеви пижами поставени од oyојспун.

Детални спецификации

Додатоци на производи