• Свеж
Детска соба од Ступел Дождлив ден Семеен цртан филм Сино зелена детска расадник сликарство врамена wallидна уметност до саботата навечер пост

Детска соба од Ступел Дождлив ден Семеен цртан филм Сино зелена детска расадник сликарство врамена wallидна

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Уметникот Сабота вечер пост.

Детални спецификации

Додатоци на производи