• Свеж
Сребрени фармерки копродукции за машка Зак опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе, големини на половината 28-42

Сребрени фармерки копродукции за машка Зак опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе, големини на половината

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Прави фармерки со нозе со средно индиго миење сребрени фармерки копродукции, машка Зак опуштена фит фармерки со права нозе под директен тексас - за момчето што сака да биде удобно и да изгледа добро, Зак седи веднаш под половината и има опуштено вклопување низ колкот и бутот. Тој е дизајниран во тексас за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност за момци кои секогаш се во движење. Овој пар има средно индиго миење со контрастно зашивање и мало вознемирувачко и е завршено со џебови од faux-flap, класична права нога . седи веднаш под половината со опуштен колк и бутот. Деним за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност. Стајлинг со 5 џеб со џебови од faux-flap и zip мува. 19 "Отворање на нозете, 30/32/34" ИНСЕАМИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи