• Свеж
Декорација за висина на срцето

Декорација за висина на срцето

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Стрелката на Купидон ќе додаде малку зачин на забавата за Денот на вineубените. Декорација за висина на срцето на срцето : Смета за саќе со стрела на Купидон. Мерки 14 "широки. Доаѓа со низа да го обеси. Одлично над табелите, во училниците или каде било што е потребна стрелката на Купидон.

Детални спецификации

Додатоци на производи