• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мериленд Агат Сина држава Држава Дизајн на платно wallидна уметност од Зивеи Ли

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мериленд Агат Сина држава Држава Дизајн на платно wallидна уметност од Зивеи Ли

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.

Детални спецификации

Додатоци на производи