• Свеж
Ournourурна колекција женски манза широка ширина маче потпетица Мери Janeејн посочи пумпи за пети

Ournourурна колекција женски манза широка ширина маче потпетица Мери Janeејн посочи пумпи за пети

DEN 640.00

Од стока
Во магацинот

Колекцијата Манза од Гурај ја комбинира леснотијата на маче со рафинирање на Мери Janeејн. Благодарение на акцентот на каишот, оваа потпетица на пети е задолжителна за fansубителите на ретро облека. Луксузна веганска кожа, лоша манџа и широка ширина на нозете го прават овој стил да одговара како сон. Овој безвременски стил прави да се подготви за состаноци и забави исто така и ветер. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Детални спецификации

Додатоци на производи