• Свеж
Пчела среќна корпа од Бет Алберт Канвас wallидна уметност

Пчела среќна корпа од Бет Алберт Канвас wallидна уметност

DEN 478.40

Од стока
Во магацинот

Подигнете заживувачко возење низ француската село со овој прекрасен печатење инспириран од гроздобер. Овој едноставен врамен печатење со велосипед со стар временски период, корпа полна со лаванда, додава тони шарм и елеганција во вашиот дом, без разлика каде ќе изберете да го прикажете. Произведено со целосно печатење со крварење што го опфаќа целокупното платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија за тој изглед на музејски квалитет. Плус, вашето ново ремек-дело е подготвено да се обеси и е опкружено со стилска, рачно изработена рамка што ја подобрува убавината на вашите нови уметнички дела. Пчела платно уметност. Гроздобер, малку потресен изглед. Лесен. Избриши чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи