• Свеж
Мало starвезда органско момче PK со кратки ракави, со големина на новороденчиња- месеци

Мало starвезда органско момче PK со кратки ракави, со големина на новороденчиња- месеци

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Вашето дете ќе го сака нашето носење мали органски тела на starвезди. Сетот вклучува 5 каросерии со кратки ракави, што ви дава повеќекратни резервни копии и опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Можете да изберете да го носите сам или слоевит. Сет на органски органски каросерии со малку starвезди вклучува 5 лаптопи за кратки ракави на рамото. Сертифициран . 100% чист органски памук . Машинско миење и суво суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи