• Свеж
Тортри скара 0. Оз - Барбакоа

Тортри скара 0. Оз - Барбакоа

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Скара за тортрикс е тантализирачка сензација на вкус што најверојатно ќе стане омилена за целото семејство. Овие уникатни чипови од пченка се зачинети со вистинска количина на вкус на скара за скара. Овие чипови со тортилја од пченка се пошироки и потенки од некои други водечки брендови чипови со тортилја од пченка. Оваа разлика во големината го прави Tortrix Sarkcue Corn Tortilla Chips да има полесен вкус, како и да им даде совршена површина за држење на омилениот чип. Овие чипови од пченка се направени со високо квалитетни состојки. Сега во овој удобен пакет од 12, ќе имате многу закуски за споделување. Тие се совршени за пакување на училишни ручеци или земање на вашиот ручек за да работите. Следниот пат кога ќе побарате да донесете закуски за училницата на вашето дете, или следниот пат кога планирате пикник или голем семеен собир, размислете да ги разгалите некои од овие 12 пакувања на оваа вкусна закуска. Без разлика дали грицкате сами дома или споделувате со толпа, вие и вашите пријатели и семејство сигурно ќе уживате во крцкавата добрина на овие карактеристични чипови со пченка од скара. Deliciosa Botanas con sabor a barbacoa.deliciosa botanas con sabor a barbacoa.

Детални спецификации

Додатоци на производи