• Свеж
Трговска марка ликовна уметност камчиња платно уметност од Догарт, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност камчиња платно уметност од Догарт, бела мат, црна рамка

DEN 1530.08

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дело, со изборен облик на уметничко дело, има шарен портрет на куче. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Детални спецификации

Додатоци на производи