• Свеж
Без граници женски поштенски акцент чизми чизми

Без граници женски поштенски акцент чизми чизми

DEN 430.88

Од стока
Во магацинот

Не вашиот просечен пешач! Полиран акцент на патент и јака со ѓубре, носат покачен стил на овој безграничен багажник. Поставени на блок -потпетица и густ lug ѓон, тоа е смела комбинација на мода и функција. Спарете го со омилениот тексас и графички мета за ладен, секојдневен изглед на викенд. Само на. Материјал : Горна/надворешна плоча : полиуретан; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета Декоративен нефункционален патент на вампир. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : Меморија од пена од пена; Подготвена јака; Флексибилен lug ѓон. Actенски патент акцент чизми чизми од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи