• Свеж
Waverly женска чанта за хобо

Waverly женска чанта за хобо

DEN 320.00

Од стока
Во магацинот

На секоја жена му е потребна сигурна, секојдневна торба и оваа торба за ватенка на женски хобо е токму она што ви треба. Главниот оддел е доволно голем за да ги чувате сите работи што треба да ги добиете во текот на денот, а потоа и некои. Внатрешноста има торбичка за патент за да ги задржи клучевите или лабавите предмети за шминка, и две врвни џебови за да го лизнете вашиот мобилен телефон или паричникот во. Нема никаков недостаток на пригодни прегради од надворешната страна на оваа торба за тота, комплетна со два големи џебови со врвни отвори за да ги задржите вашите најважни работи. Задебелениот печатење на Waverly е ватиран и ја покрива целата торба, вклучувајќи ја и преголемата лента за рамо. Достапно во разновидни бои. Waverly Women's Hobo Handag : 100% памук. Женска чанта. Целокупната шема на Waverly. Ватиран дизајн. Голема прилагодлива рачка. Три надворешни џебови. Три внатрешни џебови. Повлечете патент. Цврсто дно. Достапно во разновидни отпечатоци. Место чисто со благ сапун, не бели, суво, не се исуши.

Детални спецификации

Додатоци на производи