• Свеж
Тајни богатства женски карирани хаци за спиење

Тајни богатства женски карирани хаци за спиење

DEN 320.96

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали станува збор за спиење или достоен ден, опуштете се во овој список на Хачи од тајните богатства. Исклучете го и одвикнете во овој врвен пуловер направен во супер-мека ткаенина и има цврсти тонови или симпатични отпечатоци и обрасци. Материјал : 71% полиестер/24% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека ткаенина; цврсти тонови и отпечатоци; Сплит полите со издолжен грб. Womenенски Хачи Спие врвот од тајните богатства.

Детални спецификации

Додатоци на производи