• Свеж
Розово златен тон Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - портокал

Розово златен тон Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - портокал

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полирано или IP позлата со розово златен тон Реверзибилни шарени почетни нараквици со розова кутија - портокалова.

Детални спецификации

Додатоци на производи