• Свеж
Dukes FrameLock

Dukes FrameLock

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

4 7/8 "Затворено. 3 1/2 " Stonewash Заврши CPM-S35 VN не'рѓосувачки стандард на раб на точката на капката со продолжен танг. Grooved светло сива завршница 6 AL4 V рачки за титаниум. Мелен титаниум џебен клип. Дизајнирано од Мет Кучијара. Dukes Frame Lock.

Детални спецификации

Додатоци на производи