• Свеж
Без граници на решетката на решетката без ракави на јуниорите предниот врв

Без граници на решетката на решетката без ракави на јуниорите предниот врв

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој врв без ракави е лесен стил за носење. Blace и Crisscross Back е модерно ажурирање на стариот фаворит. Предниот врв на вратоврска е симпатичен и десен на трендот. Можете лесно да го спарите овој врв со фармерки, здолниште, па дури и со шорцеви. Сигурно ќе добиете многу абење од овој стил! Копчето предно. Без ракави. Вратоврска пред. Детали за грб. Памук најлон Шеврон чипка. Поли цврст дрес на Слаб. Зелена/сина/сенф/црвена боја. Xs-xxxl. Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи