• Свеж
Колекционер на топли тркала Премиум автомобили Форд Ф- Раптор колекционер игра возило

Колекционер на топли тркала Премиум автомобили Форд Ф- Раптор колекционер игра возило

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа премиум колекција за култура на автомобили од модели од 1 : 64 скала е задолжителна и за деца и за возрасни колекционери и ентузијасти ширум светот. Единствени мешавини нагласуваат возила во серија со декори, и тркала што ги ценат афинитетите. Во колекцијата има дваесет модели за да се додадат на која било и секоја растечка колекција на иконични автомобили со топли тркала! Секој се продава одделно, предмет на достапност. Не за употреба со некои комплети на топли тркала. Нов асортиман што е совршена можност да додадете во вашата епска колекција. Пет уникатни мешавини нагласуваат возила со реални кастинг. Боите и украсите може да се разликуваат. Опсег на возраст : 3+ години. Ентузијастите и колекционерите на автомобили на глобално ниво ќе го најдат она што го бараат во оваа брилијантна селекција.

Детални спецификации

Додатоци на производи