• Свеж
Излез за вода за ладење на моторот Гејтс Ко за избрани 94- Форд модели одговара Изберете: 1999- Ford F350, 1999- Ford F250

Излез за вода за ладење на моторот Гејтс Ко за избрани 94- Форд модели одговара Изберете: 1999- Ford F350,

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Излез за вода за ладење на моторот : 94-96 Ford F-250, 94-97 Ford F-350, 95 Ford E-350 Econoline, 95 Ford E-350 Econoline Club Wagon, 97 Ford F-250 HD, 99-02 Ford E- 350 Econoline Club Wagon, 99-03 Ford E-350 Super Duty, 99-03 Ford F-250 Super Duty, 99-03 Ford F-350 Super Duty, 00-03 Ford Excursion, 03 Ford E-350 Club Wagon Gates CO34941 Излез за ладење Дополнителни карактеристики Материјал : Запечатен челик. FITS Изберете : 1994-1997,1999-2003 FORD F350 8 CYL 7.3 L 1994-1997,19999-2003 FORD F250 8 CYL 7.3 L 2000-2003 FORD EXCUSERTION 8 CYL 7.3 L 1995,19999-2003 FORD ECONOLINE 8 CYL 7.3 L и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи