• Свеж
Овошје на разбојните девојки Беспрекорна широко распространета bralette со отстранливи влошки, големини 4-18

Овошје на разбојните девојки Беспрекорна широко распространета bralette со отстранливи влошки, големини 4-18

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Изработено од флексибилна, ткаенина што може да дише, плодот на непрекината преден дел од предниот дел на разбојот е дополнително удобно за вашата девојка што расте да носи под кој било врв во нејзината гардероба! Мал V-врат. Меки отстранливи чаши. Шпагети ленти. Флексибилна ткаенина за дишење. Ширед фронт. Достапно во асортиман на бои. 92% најлон/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Овошје на разбојот беспрекорен преден предна bralette за девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи