• Свеж
Фармерки на Софија од Софија Вергара со долг ракав со долг ракав предниот јазол предна шарена кошула, жени

Фармерки на Софија од Софија Вергара со долг ракав со долг ракав предниот јазол предна шарена кошула, жени

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Додадете нов пресврт во вашиот стил со шарена блуза од фармерките Софија од Софија Вергара. Овој разноврсен врв е совршен за секоја пригода? Работна недела, викенд и пошироко. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Agerga un nuevo giro a tu estilo con una blusa a Rayas de Sofia фармерки де Софија Вергара. ESTA BLUSA VERátil es Perfecta Para Cada Ocasión : La Semana Laboral, El Fin de Semana y Más. Ексклузивен en. Омилени мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33? 36 ". Омилен модел носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (а). V-врат; Предно затворање на копчето/Cuello En V; Cierre con Botón Frontal. Долги ракави; манжетни со едно копче/манга ларга; Puños con Botón. Шарени; хоризонтален грб јарем со детали за плетирање/раја; Хоризонтална конзола на Canesú Plisado. 100% вискоза/100% вискоза. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Бесплатна злобна нараквица за очи со какво било купување фармерки на софија Вергара. Еден по клиент, додека трае снабдувањето. Нараквицата нема малопродажна вредност и нема да бидат прифатени поврат. Uno por Cliente, Mientras Duren Los Suministros. La pulsera no tiene vallor de venta al por menor y no se apceptarán devoluciones . sofia фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни? Носете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи