• Свеж
Leен женски плус големина capri

Leен женски плус големина capri

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Le Womens Plus Utility Caprilee Women S Plus Midrise Capri со се направени од мешавина од памук што обезбедува удобност и истегнување за подобро вклопување. Манжетни на полите за да го променат стилот на овој мидреј Пант. Х-до-до-до-за-афери. Редовно вклопување. Среден пораст. Контурирана лента за половината. Стајлинг со пет џеб. Стил# 1 CMPTC4. Материјал : 70,00% памук, 29,00% рециклиран полиестер, 1,00% спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи